Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

AKTUÁLIS HÍREK, ESEMÉNYEK:
2018.04.22. NŐI Nagy bravúr! A listavezető otthonában szereztünk pontot: Környe SE - Tárnok KSK 0-0
2018.04.22. FELN. Ezúttal jó játék is párosult a győzelemhez: Tárnok BKSK - Bugyi SE II. 7-0 (2-0)
2018.04.21. ÖREGF. A vártnál biztosabb győzelem volt: Zsámbék SK - Tárnok KSK 0-6 (0-2)
2018.04.21. U16. Változatos mérkőzésen: Dabas-Gyón FC - BFTSE Tárnok 2-2 (1-1)
2018.04.17. U15. csapat tovább javította tavaszi statisztikánkat: BFTSE Tárnok - Péceli SSE 7-0 (3-0)
2018.04.14. U19. Biztos győzelem Halásztelken: Halásztelek FC - BFTSE Tárnok 1-5 (0-2)
2018.04.14. U14. Nagyarányú győzelmet arattunk Diósdon: Fogócska SE - BFTSE Tárnok 0-8 (0-3)
KÖVETKEZIK:
U19. 12. ford.: Alsónémedi SE - BFTSE Tárnok, 2018.04.26. csütörtök 17h, Alsónémedi
U15. 17. ford.: Pilisvörösvári UFC - BFTSE Tárnok, 2018.04.28. szombat 10h, Pilisvörösvár
U16. 17. ford.: Lurkó FC Gyál - BFTSE Tárnok, 2018.04.29. vasárnap 10h30, Gyál
FELN. 21. ford.: Sóskút SKE - Tárnok BKSK, 2018.04.29. vasárnap 16h30, Sóskút
ÖREGF. 19. ford.: Tárnok KSK - Vál KSE, 2018.04.29. vasárnap 17h, Tárnok KSK

ÜZENŐFAL

2017/2018. BAJNOKSÁGOK

Tárnok BKSK, FELN. Pest megye III. osztály, Délnyugati csoport

14. forduló
2018.05.02 - szerda 18h: Kiskunlacháza SE - Bugyi SE II.
2018.05.03 - csütörtök 17h30: Dunavarsányi TE II. - Szigethalom SC
2018.05.30 - szerda 17h30: Dunafüred-Százhalombatta - Délegyháza KSE
15. forduló
2018.04.20 - péntek 19h: Érdi VSE II. - Szigetcsép SC 2-1
2018.05.08 - kedd 18h: Bugyi SE II. - Sóskút SKE
2018.05.09 - szerda 18h: Dunavarsányi TE II. - Tárnok BKSK
2018.05.10 - csütörtök 17h: Délegyháza KSE - Szigethalom SC
2018.05.15 - kedd 17h: Dömsödi USE - Kiskunlacháza SE
2018.05.30 - szerda 18h: Szigetszentmárton KSE - SzigetbecseSE
17. forduló
2018.05.24 - csütörtök 18h: Bugyi SE II. - Szigetbecse SE
18. forduló
2018.05.01 - kedd 15h: Dömsödi USE - Dunaharaszti MTK II.
20. forduló
Délegyháza KSE-től 4 büntető pont levonva

BFTSE Tárnok, U19. Pest megye Déli csoport

7. forduló
Nincs időpont: Üllői DSE - Tököl VSE
12. forduló
2018.04.26 - csütörtök 17h: Alsónémedi SE - BFTSE Tárnok
2018.05.03 - csütörtök 17h: Ráckeve VAFC - Pereg SE
13. forduló
2018.04.21 - szombat 14h: Üllői DSE - Ráckeve VAFC 2-6
17. forduló
2018.04.28 - szombat: Bugyi SE - Halásztelek FC 10h, Pereg SE - Tököl VSE 11h, Felsőpakony KSE - Alsónémedi SE 12h
2018.04.29 - vasárnap: Üllői DSE - Dunavarsányi TE
Szabadnapos: BFTSE Tárnok, Ráckeve VAFC

BFTSE Tárnok, U16. Pest megye Déli csoport

12. forduló
2018.04.20 - péntek 18h: Ócsa VSE - Taksony SE 4-8
2018.04.22 - vasárnap 10h: Dunavarsányi TE - Lurkó FC Gyál 3-0 jn.
2018.04.27 - péntek 17h: Ecser SE - Maglódi TC
2018.05.20 - vasárnap 9h30: Dabas-Gyón - Tököl VSE
13. forduló
2018.05.03 - csütörtök 17h: Lurkó FC Gyál - Tököl VSE
2018.05.09 - szerda 17h30: Ecser SE - Taksony SE
14. forduló
2018.05.11 - péntek 17h: Lurkó FC Gyál - Maglódi TC
2018.05.17 - csütörtök 17h30: Dunavarsányi TE - Tököl VSE
16. forduló
2018.04.15 - vasárnap 10h: Dunavarsányi TE - Taksony SE 2-9, Tököl VSE - Maglódi TC 1-1
2018.04.21 - szombat 10: Dabas-Gyón FC - BFTSE Tárnok 2-2
Szabadnapos: Ócsa VSE

BFTSE Tárnok, U15. Pest megye Nyugati csoport

12. forduló
2018.04.22 - vasárnap 9h: Pilisvörösvári UFC - Alsónémedi SE 5-0
2018.04.26 - csütörtök 17h: Felsőpakony KSE - VS Dunakeszi
14. forduló
2018.04.19 - csütörtök 17h: Pilisvörösvári UFC - VS Dunakeszi 3-6
17. forduló
2018.04.28 - szombat 10h: VS Dunakeszi - PILE-Szántó SE, Felsőpakony KSE - Péceli SSE, Pilisvörösvári UFC - BFTSE Tárnok
2018.04.29 - vasárnap 13h30: Gyáli BKSE - Alsónémedi SE
Szabadnapos: UFC Gyömrő

BFTSE Tárnok, U14. Pest megye Délnyugati csoport

8. forduló
2018.04.26 - csütörtök 17h: Törökbálint LASE - Fogócska SE
2018.04.28 - szombat 10h: Halásztelek FC - Asterix SC Érd
2018.05.01 - kedd 10h: Pátyi SE - Taksony SE
9. forduló
2018.05.04 - péntek 16h: Fogócska SE - Taksony SE
Nincs időpont: Astrix SC Érd - Törökbálint LASE
10. forduló
2018.04.24 - kedd 16h: Taksony SE - Asterix SC Érd
11. forduló
2018.04.14 - szombat: Fogócska SE - BFTSE Tárnok 0-8
2018.04.15 - vasárnap 10h: Halásztelek FC - Pátyi SE 5-2
2018.05.06 - vasárnap 11h: Törökbálint LASE - Taksony SE

Tárnok KSK, NŐI. Pest megye, Nyugati csoport

10. forduló
2018.05.29 - kedd 19h: Tárnok KSK - Metis NFC II.
11. forduló
Nincs időpont: Szentendre VSE - Fortuna SE Komárom
13. forduló
2018.04.14 - szombat 11h: Amazonok SE Tatabánya - Érdi VSE 3-1
2018.04.15 - vasárnap 11h: Törökbálint LASE - Fortuna SE Komárom 0-11
2018.04.22 - vasárnap 12h30: Környe SE - Tárnok KSK 0-0
2018.05.25 - péntek 19h: Metis NFC II. - Piliscsaba SE
Szabadnapos: Szentendre VSE

Tárnok KSK ÖF SE, ÖREGFIÚK. Fejér megye, 1. csoport

13. forduló
2018.05.26 - szombat 17h: Vál KSE - Tordas SE, Tárnok KSK - Perbál SC
2018.05.27 - vasárnap 17h: Dunafüred LC - Viadukt SE
15. forduló
2018.05.27 - vasárnap 16h30: Gyúró SE - Zsámbék SK
18. forduló

SZÜLŐK FIGYELMÉBE !!!

KITÖLTÉSI MINTA:

NYILATKOZAT

sportfejlesztési támogatásból

beszerzett eszközök,

szolgáltatások felhasználásáról



Bolha Focitanoda SE

ADÓSZÁM:18700516-1-13



PMLSZ         MLSZ

     


Közvetlen kapcsolat a TÁRNOK KSK honlapra


Sok információt találsz a 105 éves tárnoki labdarúgás múltjáról és jelenéről 1914-től napjainkig.



TÁMOGATÓINK:


Tárnoki Önkormányzat



ABC MILL Projekttervezö KFT.



Támogatói Kártya tulajdonosok


First Defence Vagyonvédelmi Kft.


Pici Centrum


Tárnoki Katlan



Zso-Fa 66 KFT.



Érdi Futómü és Vizsga Centrum



Di-Fer Csoport



Dóm Bt.



Blade-Trans Kft.

Botta-Dukátné Kotucz Erika
Blade-Trans Kft.
Tel.: +36 70 7018410
Fax: +36 23 388159
e-mail: erika.kotucz@blade-trans.hu

ELCONTROL BT
CZEGLÉDI MARIANN
VILLAMOS TERVEZÉSEK

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz