Őszi program össz. - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Őszi program össz.

Hírek > 2018
Csapataink 2018 őszi bajnoki programja összesített táblázatban
Időpont változás bármikor előfordulhat

FELNŐTT
KSK pálya
U-19.
KSK pálya
U-16.
KSK pálya
U-15.
KSK pálya
U-14.
Bolha pálya
BozsikNŐK
KSK pálya
ÖREGFIÚK
KSK pálya
augusztus
16. csütörtök
1.ford. 1-1






25. szombat







26. vasárnap
2.ford. 4-4







szeptember
1. szombat
KSK-Újlengyel
3.ford. 1-0






M.vásár-KSK
1.ford. 1-2

2. vasárnap


Úri-BFTSE
1.ford. 0-17





8. szombat


Ócsa-BFTSE
1.ford. 0-4



KSK-Tordas
2.ford. 10-2
9. vasárnap
4.ford. 2-7

BFTSE-Airsa
elm. 2.ford.


U10. U11. 9h. Tárnok KSKKSK-Érd
1.ford. 3-3

15. szombatKSK-Perbál
5.ford. 1-3
Üröm-BFTSE
elm. 2.ford.

BFTSE-Gyál
2.ford. 9-1


2.ford. 0-0
Budajenő-KSK
3.ford. 0-9
16. vasárnap

Fpakony-BFTSE
3.ford. 2-4


U7., U8/9. 9h
Tárnok 2 hsz.


17. hétfő



11.ford. 0-6



22. szombat



Anémedi-BFTSE
3.ford. 0-3



KSK-Zsámbék
4.ford. 2-1
23. vasárnap
6.ford. 0-1

BFTSE-Nkörös
4.ford. 16-0


U13. 9h Diósd
Pacsirta u.
U10/11. 12h
Sóskút
KSK-Csepel
3.ford. 6-2

26. szerda
3.ford. 3-0 jn.






29. szombatKSK-Kklacháza
7.ford. 5-1

Sülysáp-BFTSE
5.ford. 2-6

2.ford. 4-1


Komárom-KSK
5.ford. 0-1
30. vasárnap
Bkalász-BFTSE
4.ford. 0-2



U7. U8/9. 9h
Érd
szabadnap
október
6. szombat

BFTSE-Leényfalu
5.ford. 3-0

Örkény-BFTSE
5.ford. 3-3

U13. 9h
Sóskút

KSK-Viadukt
6.ford. 3-0
7. vasárnapKSK-Szighalom
8.ford. 0-0

BFTSE-Tápioság
6.ford. 3-0 jn.


U10/11. 9h
Szhbatta
Kelen-KSK
5.ford. 1-3

10. szerda


Dvars-BFTSE
4.ford. 2-5




11. csütörtök
10h. 4-3






14. vasárnapKSK-Délegyháza
9.ford. 2-1




U7. U8/9. 9h
Szhbatta Ófalu


20. szombatDömsöd-KSK
10.ford. 3-0
Pszántó-BFTSE
6.ford.1-1

BFTSE-Hernád
6.ford. 15-2

U13. 9h
Szhbatta Ófalu

KSK-Dunafüred
8.ford. 4-0
21. vasárnap

Pilis-BFTSE
7.ford. 0-7


U10/11. 9h
Diósd, Pacsirta
Érd-KSK
6.ford. 0-3

27. szombatKSK-Inárcs
13h30 11.ford.
BFTSE-Pomáz
10h. 7.ford.

Tököl-BFTSE
10h. 7.ford.

U7. U8/9. 9h
Tárnok 2 hsz

Perbál-KSK
14h30 9.ford.
28. vasárnap

BFTSE-Nagykáta
10h. 8.ford.

Fog.Érd-BFTSE
10h. 3.ford.

KSK-METIS
10h. 7.ford.

30. kedd



BFTSE-Bkeszi
10h. 4.ford.



31. szerda
BFTSE-Visegrád
10h. 8.ford.
szabadnap
9.ford.





november
3. szombat
KSK-Ócsa
13h30 12.ford.

Abony-BFTSE
10h. 10.ford.
BFTSE-Táborf.
?
10h. 8.ford.



Bicske-KSK
13h30 10.ford.
4. vasárnap



Viadukt-BFTSE
10h. 5.ford.

Csepel-KSK
10h. 8.ford.

10. szombat
Perbál-BFTSE
10h. 9.ford.

BFTSE-Dvars.
17h30 4.ford.

U13. 13h
Érd
U10/11. 13h
Budaörs

KSK-Gyúró
13h30 11.ford.
11. vasárnapKSK-Gyál
10h. 13.ford.







17. szombatKSK-Ecser
13h. 14.ford.
BFTSE-Páty
10h. 10.ford.

Ráckeve-BFTSE
10h. 9.ford.



Sóskút-KSK
13h. 7.ford.
18. vasárnap

BFTSE-Dabas
10h. 11.ford.

BFTSE-Ast.Érd
10h. 6.ford.

szabadnap
24. szombat




Htelek-BFTSE
10h. 7.ford.



25. vasárnapSóskút-KSK
13h. 15.ford.
Pcsaba-BFTSE
10h. 11.ford.
Pereg-BFTSE
10h. 12.ford.



KSK-Kelen
10h. 10.ford.

december
2. vasárnap


BFTSE-Péteri
10h. 13.ford.





 
Copyright 2015. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz