BFTSE Tárnok - Dunavarsányi TE 6-1 (2-1)
Tárnok KSK, 2019-04-13 - szombat 10:00

Játékvezető: Csarnai Csaba
Aszisztens: Szabolcsi Tamás

Gól: Prókai Attila 20', Somogyi Ádám 25' 53' 63', Loboda Lőrinc 60', Molnár Hunor 70' ill. Salu Áron 36'

Lapok: nem volt

A forduló további eredményei: Lurkó FC Gyál . Ráckeve VAFC, Alsónémedi SE - Ócsa VSE 10-2, Örkény SE - Táborfalva KSE 5-4, Hernád SE - Tököl VSE

BFTSE Tárnok: Ruzsinszki Bálint 0 (Koma Bálibt 62' 0) - Giczi Milán 6, Somogyi Ádám 8 (Horváth Bendegúz 68' 0), Hoppál Dániel 7 (Szűcs Dániel 68' 0), Németh Bence 6 - Koperda Gergő 5, Prókai Attila 6 (Kulcsár Levente 69' 0), Pátrovics Dániel 5 - Balog Dániel 4 (Loboda Lőrinc 59' 6), Szilágyi Ákos 5 (Molnár Hunor 69' 7), Pocsg Edmond 6

Edző: Kaszás Attila

Dunavarsányi TE: Tóth Dávid - Slavu Áron, Veresegyházi Richárd, Siklósi Áron, Becz Gábor, Poór Márton (Ecsedi Zsolt 68'), Portik-Cseres Milán, Kocsándi Bence, Czikó Norbert, Valasik Dániel (Cserba Tamás 82'), Szupp Norbert
Kispad: Kalapács Kornél
Edző: Pirisi Dániel

Nehezen lendültünk bele a játékba. Főleg a mérkőzés első félidejében nagyon sok hibával játszottunk. Néha kapkodtunk és helyzeteink nagyobbik részét sem tudtuk kihasználni. Kaszás Attila menet közben próbálta átvariálni a csapatot, alkalmazkodva az ellenfél felállásához, taktikájához. A szünetben részletesen elmondta az öltözőben, hogy kitől mit szeretne látni a folytatásban, mire figyeljen, mi lesz a további feladata. Ez hatott is, hiszen a második játékrészben lényegesen javult a játékunk, ami gólokban is megmutatkozott. Helyzeteink, sőt komoly ziccereink maradtak ki még ekkor is, de azért góljain számát is bőven növelni tudtuk. Győzelmünk ilyen arányban is megérdemelt volt.

Kaszás Attila: - A mai napon nem azon a fordulatszámon pörögtünk, amin szerettem volna, de helyenként így is csináltunk szép dolgokat. Összességében megérdemelten nyertünk, amihez gratulálok csapatomnak!