ARHÍVUM > Bajnokságok > NŐI > 2018/2019 > Rájátszás

Tárnok KSK  - Környe SE 2-3 (1-1)
Tárnok KSK, 2019-03-31 - vasárnap 10:00

Játékvezető: Kolok Miklós Keve
Aszisztens: Kristóf Ádám, Kristóffy Tamás

Gól: Gyeszát Emese 32', Busch Zsoltné 63' ill. Győri Renáta 23' (öngól), Molnár Zsuzsanna 44', Folk Zsuzsanna 45'

Lapok: Gál Henrietta 68' ill. Szabó Laura 29'

A forduló további eredményei: METIS NFC II. - Fortuna SE Komárom 2-3, Pénzügyőr SE Pinkbull - Érdi VSE 1-3

Tárnok KSK: Szarkáné Pápai Éva - Molnár Nikolett, Busch Zsoltné, Győri Renáta, Gyeszát Emese, Gál Henrietta, Rebenák Dorottya, Varga Gréta, Szenténé Wágner Katalin

Csere: Kardos Lászlóné, Schmidt Zsuzsanna, Bányai Barbara, Marczel Panna, Varga Dominika

Edző: Szimandl Gábor, Gál Tibor

Környe SE: Terdik Tamara - Folk Zsuzsanna, Ősz Csenge, Mohos Kitti, Molnár Zsuzsanna, Schlapak Brigitta, Szabó Laura, Csizi Ivett, Majtán Luca
Csere: Érsek Klaudia, Gál Eszter
Edző: Altrichter Tamás

Gál Tibor: - A tavalyi ezüstérmes Környe látogatott hozzánk, és ennek megfelelően kezdték is a mérkőzést. Kettő meccsből kettő döntetlent értünk el ellenük idáig, és bíztunk abban, hogy hazai pályán sikerül megfricskázni őket. Ennek ellenére az első félidőben kaptunk egy elkerülhető gólt szabadrúgásból, de gyorsan tudtunk rá válaszolni, így 1:1- el mentünk szünetre. A második félidö elején volt egy kettő perces rövidzárlat, ami alatt kaptunk még kettő gólt. Mentek a lányok becsülettel előre, de csak szépíteni tudtunk az eredményen annak ellenére, hogy ismét megvoltak a lehetőségeink a kapu előtt. Ennek ellenére gratulálok a lányoknak, mert aki kilátogatott a pályára szurkolni, nagyon jó meccset láthatott. Úgy gondolom, ha többet kommunikálunk a meccsen-meccseken, akkor az ilyen szoros mérkőzések a javunkra dőlnek el.