BFTSE Tárnok - Pátyi SE 4-1 (1-1)
Tárnok, Bolha Sporttelep, 2018-09-29 szombat 10:00

Játékvezető: Remenár Mihály
Aszisztens: Versics Dániel

Gól: Molnár Hunor 3' 67', Loboda Lőrinc 64', Koperda Gergő 79' ill. Major Kende 8'

Lapok: nem volt

A forduló további eredményei: Halásztelek FC II. - Nagytétényi SE 1-2, Asterix SC Érd - Fogócska SE Érd 7-0, Viadukt SE Biatorbágy - Budakeszi LA 1-1

BFTSE Tárnok: Koma Bálint 6 - Szűcs Dániel 6, Bereczmi Milán 6, Balog Dániel 7, Koperda Gergő 7, Pocseg Edmond 6, Lukácsi János 6, Molnár Hunor 7, Loboda Lőrinc 7
Csere: Almási Patrik 6, Horváth Bendegúz 6
Edző: Nagy Dániel

Pátyi SE: Banádi Kristóf - Major Kende, Hollósi-Balogh Simon, Varga Mátyás, Gábor Zalán, Vasuta Dominik, Gáll Dávid, Balogh Máté, Czájlik Márk
Csere: Balogh Márton, Nagy Ármin
Edző: Szabó Norbert

Hamar megszereztük a vezetést, de az első félidőben már semmi nem sikerült az ellenfél kapuja előtt. Sorra maradtak ki a helyzeteink. Nem sikerült megfelelően összpontosítani a kapuval szemben. A vendégek viszont egy kontránál kihasználták foghíjas védekezésünket és egyenlítettek. A második játékrész 3lső felében szintén maradtak ki helyzeteink, de ekkor már a pátyiak támadásai is veszélyesebbek voltak. A fordulatot a 64. perc hozta, amikor Loboda Lőrinc kapuba talált. Ettől kezdve érezhető volt, hogy győzni fogunk. A továbbiakban a jó játékhoz feljavult a helyzetkihasználásunk is és végül biztosan nyertük a találkozót. Azt is el kell mondani, hogy egy jó ellenfelet győztünk le.

Nagy Dániel: - A 2. Fordulóban Páty csapatát fogadtuk itthon. Az első félidő kicsit “álmosra” sikerült, emellett kapkodva próbáltunk játékot kialakítani. A hamar megszerzett vezetésre hamar válasz is érkezett de az irányítást még így sem vették el tőlünk. Rengeteg veszélyes helyzetünk volt de sajnos nem sikerült értékesíteni ezeket. A kapkodás lehetett az oka. A második félidő már szervezettebb tudatosabb játék képet mutatott. A fiúk felszívták magukat és kitartóan egymást kisegítve játszottak. Ennek meg is lett az eredménye 4:1 es győzelmet tudhatunk magunk mögött. Gratulálok a csapatnak!