ARHÍVUM > Bajnokságok > U-16 > 2018/2019 > Tavasz

Tárnok KSK, 2019-04-24 - szerda 17:30

Játékvezető: Székely Benedek János
Aszisztens: Ferenczi Dávid, Kamal Norbert

Lapok: Fülöp Richárd 90' ill. Szabó Milán 77'

A forduló további eredményei: Dabas-Gyón FC - Sülysápi Gyerekfoci 1-2, Pereg SE - Nagykőrösi Kinizsi SE6-2, Úri KSK - Albertirsa SE 1-4, Abonyi KID FC - Tápióság KSK 8-1

Szabadnapos: Nagykáta SE

BFTSE Tárnok: Farkas Márk 10 - Balog Benjámin 6, Sedlac Attila 6, Hoppál Dániel 6, Németh Bence 6 - Prókai Attila 5 (Somogyi Péter 57' 0), Somogyi Ádám 6, Szász Károly 5 - Fülöp Richárd 6, Száraz Gyula 6, Fülöp Szabolcs 5
Kispad: Ruzsinszki Bálint, Pátrovics Dániel, Giczi Milán, Koperda Gergő
Edző: Kovács László

Pilisi LK: Barcsai Botond - Gál Szabolcs, Czékus Bence, Jenei Balázs, Szegedi Máté (Kovács Martin 90'), Gyebnár Alex, Gondos Dominik, Szabó Milán, Benedek Bence (Ambrus Krisztián 83'), Kemenczei Károly, Berinszki János
Kispad: Török Tamás, Farkas Imre
Edző: Borgulya Győző Tamás

Ezen a mérkőzésen feltétlenül nyernünk kellett ahhoz, hogy megtarthassuk Nagykátával szemben kivívott lépéselőnyünket. A mérkőzés úgy is indult, hogy ez sikerülni fog. Bár, ahogyan az elmúlt 2-3 hétben, most sem nyújtottunk jó teljesítményt, de legalább pár helyzetet sikerült kialakítani, viszont kihagyni is. Nem mozogtunk eleget, ráadásul azt is lassan. Körülményesek és pontatlanok voltunk és az ellenfél viszont a vártnál jobban futballozott. A második félidő számunkra még rosszabbul sikerült. Az első játékrészben mi álltunk közelebb a győzelemhez, viszont a második 45 perc alapján Pilis akár a 3 pontot is haza vihette volna. Amiért ez nem sikerült és legalább a döntetlent kiharcoltuk, az kizárólag kapusunknak, Farkas Márknak volt köszönhető, aki jó pár parádét mutatott be.
Kíváncsian várom a vasárnapi rangadóra tudunk e megfelelő formajavulást mutatni, mert affelől nem lehet kétségünk, hogy ez a mai teljesítményün Nagykátán kevés lesz. Remélem erőt tudnak gyűjteni a srácok ebben a hátra lévő 3 napban, hiszen tudjuk, ez a csapat ennél a teljesítménynél sokkal többre képes.