BFTSE Tárnok - Budakeszi LA 4-1 (2-1)
Tárnok, Bolha Sporttelep, 2018-10-30 - kedd 10:00

Játékvezető: Józsa Ferenc
Aszisztens: -

Gól: Szilágyi Ákos 7', Molnár Hunor 9' 72', Koperda Gergő 50' 11-esből ill. Kocsis Áron 13'

Lapok: Giczi Patrik 70' ill. Kállay Dániel 62'

A forduló további eredményei: Pátyi SE - Halásztelek FC II. 4-0, Nagytétényi SE - Fogócska SE Érd 3-5, Asterix SC Érd - Viadukt SE Biatorbágy

BFTSE Tárnok: Pocseg Edmond 7 - Koperda Gergő 7, Balog Dániel 7, Szilágyi Ákos 6, Szűcs Dániel 6, Bereczki Milán 6, Lukácsi János 7, Tót-Suszt Ádám 5, Kleman Dávid 6, Kleman Máté 6, Molnár Hunor 7, Giczi Patrik 5
Edző: Nagy Dániel helyett Kaszás Attila

Budakeszi LA: Tarján Mózes - Bereznai Dominik, Lannert Ábel, Szöllős Dávid, Horváth Sándor, Köllő Balázs, Kállay Dániel, Bara Milán, Kocsis Áron, Dékány István, Rajaram Nalín Prem, Somlai Balázs, Kiss Bulcsú, Marosi Bence
Edző:

Jól kezdtük a mérkőzést. Az első percekben 2-0-ra elmentünk. Úgy látszik, megártott a vezetés, mert a félidő nagyrészében lagymatag játékot produkáltunk. Kevés volt a mozgás, nem harcoltunk meg a labdákért, lassú és pontatlan volt a játékunk. Szerencsére mindemellett is a vendégeknek csak egy szépítő gólra és néhány kimaradt helyzetre futotta.
A szünetben Kaszás Attila alaposan leteremtette a srácokat az addigi gyenge teljesítményük miatt és úgy látszik, hogy ez hatott. A második játékrészben megmutatták a gyerekek, hogy tudnak focizni is. Lényegesen feljavult játékunk és ha az ellenfél kapuja előtt egy kicsit határozottabbak lettünk volna, akár nagyobb arányú is lehetett volna a győzelmünk.

Kaszás Attila: - Hullámzó mérkőzésen, összességében megérdemelten nyertünk. Gratulálok a srácoknak a győzelemhez!