Üllő SE - BFTSE Tárnok 3-2 (1-2)
Üllő, 2019-09-29 - vasárnap 10:00

Játékvezető: Drótár Péter
Aszisztens: Szász Tamás, Zelman Pál Rámil

Gól: Sárga Rómeó 10', Bambach Ádám 60', Jezoviczki Gergely 87' ill. Molnár Hunor 36' 45'

Lapok: Tóth Kristóf 63' , Jezoviczki Gergely 91' ill. Prókai Attila 61' , Somogyi Ádám 70'

A forduló további eredményei: Sülysápi Gyerekfoci - Piliscsaba SE 5-2, Kistarcsai VSC - UFC Gyömrő 2-4, Abonyi KID FC - Pomázi Focisuli SE 5-1, Erdőkertesi SE - GEAC-FISE 12-0

Szabadnapos: Budakalász MSE

Üllő SE: Barna István - Tóth Kristóf, Börcsök Zoltán, Molnár Levente (Jezoviczki Gergely 46'), Bambach Lajos, Sárga Rómeó, Hegyi Bálint (Lázár Márk 69'), Incze Dominik (Buzás Patrik 51'), Bambach Ádám, Paulovics Olivér, Szabó Ákos
Edző: Rácz Roland

BFTSE Tárnok: Ruzsinszki Bálint 5 - Ciczi Milán 5, Somogyi Ádám 6, Szűcs Dániel 6, Németh Bence 6 - Prókai Attila 6 (Szilágyi Ákos 63' 5), Pátrovics Dániel 5, Balog Dániel 5 - Kiss-Móger Mihály6 (Tóth-Suszt Ádám 84' 5), Molnár Hunor 6, Kulcsár Levente 5 (Pocseg Edmond 62' 5)

Edző: Nagy Dániel

Nagy Dániel: - A 4. Fordulóban Üllőre látogattunk. Egy, támadásban egész lendületes erős csapattal találtuk magunkat szembe, de mindenképpen a 3 pont megszerzése volt a cél. Egyéni, illetve csapat szinten elkövetett egy két hiba bosszulta meg magát, ennek következtében hiúsult meg a tervünk. Sajnos az első 15-20 percbe nem találtuk magunkat igazán. Utána sikerült felvennünk a meccs ritmusát. Játékban egészen szép dolgokat produkáltunk, de támadásaink végén sajnos már csak a gol maradt el. Úgy gondolom ezen a mérkőzésen a koncentráció hiánya és az hogy 15 percnyi előnyt adunk ellenfelünknek, volt a kulcsa annak, hogy nem sikerült a pontszerzés, mivel egy mérkőzés 90’ ig tart. Remélem mindenki kellően elgondolkozott a mérkőzésen vállalt szerepén és építő jellegű lesz ez a vereség.