Játékvezető: Józan Csaba
Aszisztens: Víg István

Gól: Koperda Gergő 65' 70' ill. Nagy Ferenc 21'

Lapok: Németh Bence 56' ill. Báder-Nagy Erik 86'

A forduló további eredményei: Lurkó FC Gyál - Hernád SE 1-0, Ócsa VSE - Tököl VSE 4-2, Dunavarsányi TE - Ráckeve VAFC 5-1, Alsónémedi SE - Örkény SE 3-4

BFTSE Tárnok: Ruzsinszki Bálint 0 - Bereczki Milán 7, Németh Bence 7, Somogyi Ádám 7, Pocseg Edmond 7 - Szűcs Dániel 7 (Kleman Dávid 73' 0), Pátrovics Dániel 7, Koperda Gergő 9 - Balog Dániel 8, Molnár Hunor 7 (Kiss-Móger Mihály 66' 7), Loboda Lőrinc 7 (Horváth Bendegúz 76' 0)
Edző: Kaszás Attila

Táborfalva KSE: Hornacsek Márk - Molnár Dávid, Gál Dominik (Páll István 66'), Mankovixa Mihály, Nagy Ferenc, Vizer László, Szakter Máté (Zvat Norbert 73'), Páll Attila, Bádre-Nagy Erik, Hamar Roland, Farkas Tibor
Edző:

A vártnál is erősebb ellenfél ellen kellett megküzdenünk a győzelemért. Annyira komoly volt a helyzet, hogy az első félidőben egy léc alá tartó távoli lövéssel Táborfalva szerzett vezetést, amire mi csak kihagyott helyzetekkel tudtunk válaszolni. Ez a játékrész egyenlő erők küzdelmét hozta. Szünetben Attila bá "utasításba" adta játékosainak, hogy nyugodjanak le, ne kapkodjanak, becsüljék meg jobban a labdát. Hozzátette még: Meg fogjátok nyerni ezt a mérkőzést! Így lett. A második játékrészben Sokkal pontosabban játszottunk, aminek meg is lett az eredménye. Ellenfelünk némileg elfáradt és mi enyhe fölénybe kerültünk. Pontosan annyival sikerült ellenfelünk fölé kerülni, ami ahhoz kellett, hogy a csapat megnyerje a mérkőzést. Szép volt fiúk! Nagyon jó ellenfelet győztetek le!

Kaszás Attila: - Nagyon jó ellenféllel szemben, küzdelmes mérkőzést sikerült megnyernünk. Gratulálok csapatomnak a győzelemhez!