Éremátadás - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Éremátadás

Hírek > 2019
Éremátadó

2019 június 2.-án az örökrangadó, vagyis a Tárnok - Sóskút mérkőzés előtt a 2017/18-s, valamint a 2018/19-es bajnokságban dobogón végzett tárnoki labdarúgó csapatok játékosainak az érmeket. A ceremónia levezetője Stencinger Norbert volt. Az érmeket Kovács László a Bolha Focitanoda elnöke, Szolnoki Gábor polgármester, Veszeli Tibor a felnőtt csapat csapatkapitánya és Beke Péter egykori labdarúgónk, aki jelenleg a Hamburger SV játékosa, korosztályos magyar válogatott, adták át. Az érmek átadásakor látszott igazán, hogy milyen sikeresen szerepeltünk az elmúl két bajnokságban, hiszen hosszú percekig nagyon nagy forgalom volt, amikor érmes labdarúgóinkat Stencinger Norbert kiszólította.
Dobogós csapataink a 2017/2018-as bajnokságban:
U14. ezüstérmes: Balog Dániel, Bereczki Milán, Giczi Milán, Giczi Patrik, Hoppál Dániel, Horváth Bendegúz, Kleman Dávid, Koma Bálint, Koperda Gergő, Kulcsár Levente, Loboda Lőrinc, Molnár Áron, Molnár Hunor, Németh Bence, Pátrovics Dániel, Pocseg Edmond, Prókai Attila, Ruzsinszki Bálint, Sárosi Áron, Somogyi Ádám, Szilágyi Ákos, Szűcs Dániel, Tót-Suszt Ádám
Edző: Kaszás Attila és Nagy Dániel

U15. aranyérmes: Balog Benjámin, Botta-Dukát Dominik, Fülöp Richárd, Fülöp Szabolcs, Hoppál Dániel, Kálmán Máté, Kóka Zsolt, Koperda Gergő, Molnár Áron, Molnár Roland, Németh Bence, Pocseg Edmond, Prókai Attila, Rebi Zsombor, Ruzsinszki Bálint, Sárosi Áron, Sedlac Attila, Somogyi Péter, Somogyi Ádám, Száraz Gyula, Szász Károly
Edző: Kovács László

U16. aranyérmes, Bajnokok Tornáján 3. helyezés: Balog Benjámin, Bara Róbert, Barki Milán, Botta-Dukát Dominik, Faragó Balázs, Fülöp Richárd, Fülöp Szabolcs, Hoppál Dániel, Kálmán Máté, Kis Péter, Kóka Zsolt, Molnár Áron, Molnár Roland, Német Bence, Prókai Attila, Rebi Zsombor, Ruzsinszki Bálint, Sedlac Attila, Somogyi Ádám, Somogyi Péter, Száraz Gyula, Szász Károly, Tót-Suszt Tamás
Edző: Kovács László

U19. aranyérmes, Bajnokok Tornáján 4. helyezés: Bara Norbert, Bara Róbert, Barki Milán, Czeilinger Zsolt, Csató Ferenc, Csoma Bálint, Demján Dániel, Demján Dénes, Eskulits Dávid, Faragó Balázs, Győri-Sipos Ádám, Hrabina Ádám, Kis Péter, Kocsis Martin, Kürti István, Mészáros Tamás, Ruzsinszki Dávid, Szabó Patrik, Takács Patrik, Tóth Tamás, Tót-Suszt Tamás, Viszokai János
Edző: Stencinger Norbert

Öregfiúk ezüstérmes:

Dobogós csapataink a 2018/2019-es bajnokságban:
U14. ezüstérmes: Balog Dániel, Bereczki Milán, Csurár Imre, Giczi Patrik, Demeter Dániel, Horváth Bendegúz, Katona Ádám, Kiss-Móger Mihály, Kleman Dávid, Kleman Máté, Koma Bálint, Koperda Gergő, Kovács Botond, Kulcsár Levente, Loboda Lőrinc, Lukácsi János, Molnár Hunor, Pocseg Edmond, Szilágyi Ákos, Szűcs Dániel, Tót-Suszt Ádám
Edző: Nagy Dániel

U15. aranyérmes, Bajnokok Tornáján 2. helyezés: Balog Dániel, Bereczki Milán, Csurár Imre, Hoppál Dániel, Horváth Bendegúz, Kiss-Móger Mihály, Kleman Dávid, Koma Bálint, Koperda Gergő, Kulcsár Levente, Loboda Lőrinc, Molnár Hunor, Németh Bence, Pátrovics Dániel, Pocseg Edmond, Prókai Attila, Ruzsinszki Bálint, Somogyi Ádám, Szilágyi Ákos, Szűcs Dániel, Tót-Suszt Ádám
Edző: Kaszás Attila

U16. ezüstérmes: Balog Benjámin, Bartók Dezső, Botta-Dukát Dominik, Farkas Márk, Fülöp Richárd, Fülöp Szabolcs, Giczi Milán, Hoppál Dániel, Koperda Gergő, Németh Bence, Pátrovics Dániel, Pocseg Edmond, Prókai Attila Rebi Zsombor, Ruzsinszki Bálint, Sedlac Attila, Somogyi Ádám, Somogyi Péter, Száraz Gyula, Szász Károly
Edző: Kovács László

NÖI ezüstérmes, Pest Megyei Női Kupa győztes: Bányai Barbara, Busch Zsoltné, Czuczor Krisztina, Gál Henrietta, Gál-Győri Renáta, Gyeszát Emese, Kardos Lászlóné, Molnár Nikoletta, Rebenák Dorottya, Schmidt Zsuzsanna, Soltész Bettina, Szarkáné Pápai Éva, Szenténé Wágner Katalin, Varga Dominika, Varga Gréta, Zsikla Ibolya
Edző: Szimandl Gábor, Gál Tibor

FELNŐTT bronzérmes: Bakó Gábor, Czeilinger Zsolt, Csató Ferenc, Csibrik György, Csoma Bálint, Demeter Szabolcs, Demján Dániel, Demján Dénes, Erőss Zsolt, Eskulits Dávid, Hrabina Ádám, Ilyés Attila, Kürti István, Mészáros Tamás, Nagy Attila, Nagy Dániel, Nagy István, Péter Krisztián, Pintér László, Pusztai Csaba, Ruzsinszki Dávid, Sárai Ferenc, Sárosi Róbert, Szabó Zoltán, Székely Bertalan, Sztojka Renátó, Takács Patrik, Tóth Tamás, Váradi Gergő, Veszeli Tibor, Vida Péter
Edző:Kaszás Attila
Pályaedző: Stencinger Norbert

ÖREGFIÚK aranyérmes: Kapunics Zoltán Pécsi Norbert, Ruzsinkó Zsolt, Craciun Ion, Schrenck Rajmund, Mihály Tamás, Fagyal Bertalan, Huszár Balázs, Nahaj Gergő, Ducsai Donát, Kupi János, Dajkai Zsolt, Szabó Zsolt, Veszeli Gábor, Ott Ákos, Márton Lajos, Ébel Attila, Csősz János, Dajka József, Szabó Emil, Takács György, Tóth József, Takács Károly, Bakó Gábor, Veszeli Tibor
Edző: Somogyi Henrik
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz